בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשכת הריסת בתיהם של חברי חוליית סילואן  
 
 בג``ץ אישר את ההריסה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לפני 10 ימים אישר בג"ץ להרוס את הבתים; חברי החולייה אחראים למותם של 35 ישראלים; פעולות ההריסה והאיטום אמורות להמשך עד הצהריים; 4 המחבלים עשו את הפיגועים בקפה מומנט, בקפיטריה בהר הצופים, ובמועדון הביליארד בראשון לציון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות מג"ב, משטרה וצה"ל בפיקודו של מפקד מג"ב-ירושלים, תת ניצב בנצי סאו, החלו הבוקר (רביעי) באטימת והריסת בתיהם של אנשי חוליית סילוואן בכפריהם סילוואן, ראס אל עמוד וא-טור במזרח ירושלים. הפעולה צפויה להסתיים בצהריים.

עד כה לא נרשמו אירועים חריגים לאחר שבני המשפחות עזבו את הבתים קודם לכן, והותירו את הבתים ריקים. הכוחות אוטמים את בתיהם של ואאל קאסם בראס אל עמוד ועלא עבאסי ומוחמד עודה בשכונת אבו טור. ביתו של ויסאם עבאסי בכפר סילואן ייהרס לקראת הצהריים.

ארבעת חברי החולייה הורשעו ברציחתם של 35 ישראלים ופציעתם של מאות. בין היתר ביצעו המחבלים את הפיגועים בקפה מומנט, בקפיטריה בהר הצופים, ובמועדון הביליארד בראשון לציון.

לאחר שנתפסה החולייה הוציא אלוף פיקוד העורף צו הריסה ואטימה של בתיהם ולפני עשרה ימים אישר זאת בג"ץ.
 

"התגאו במעשיהם הנפשעים"

כזכור, ארבעת חברי חוליית סילואן נעצרו לפני מספר חודשים, ולפני חודש נגזרו עליהם עונשים חסרי תקדים. על ראש החוליה, ואאל קאסם נגזרו 35 מאסרי עולם מצטברים ו-50 שנות מאסר נוספות. 26 מאסרי עולם מצטברים ו-40 שנות מאסר נגזרו על ויסאם עבאסי. על מוחמד עודה נגזרו תשעה מאסרי עולם מצטברים ועוד 40 שנות מאסר. על עלאא עבאסי, השותף הזוטר ביותר, נגזרו 60 שנות מאסר.

בהקראת גזר-הדין אמרו השופטים: "הנאשמים לא הביעו חרטה. להפך, הם התגאו במעשיהם הנפשעים, בהרג ובקטל שזרעו במקומות רבים בישראל, ואף קראו לאחרים לבוא בעקבותיהם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by