בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות מאסרי עולם מצטברים לחברי חוליית סילוואן 
 
 שורת פיגועים רצחניים. זירת הפיגוע במועדון שפילד בראשל``צ (רויטרס)   
 
חדשות נענע

היום ניתנו גזרי דינם של ארבעת חברי החוליה, הנאשמת ברצח 35 ישראלים; על מנהיג החוליה הוטלו 35 מאסרי עולם מצטברים ועוד 50 שנות מאסר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בירושלים, גזר אחר הצהריים (ראשון) את דינם של חברי חוליית סילואן, הנאשמים ברציחתם של 35 ישראלים. "מן הראוי שהנאשמים יימקו בכלא עד אחרון ימיהם", כתבו השופטים בהחלטת בנוגע לגזרי הדין.

35 מאסרי עולם מצטברים ועוד חמישים שנות מאסר חופפות נגזרו על ראש החולייה, ואאל קסאם, שאמר היום כי הוא וחבריו גאים במה שעשו וכי זוהי חובתם הדתית. "צריך להעמיד לדין את שרון ואת חייליו. זהו מאבק של ניצחון או מוות", אמר קאסם לשופטי בית המשפט בשלב הטיעונים לעונש שיוטל על חברי החוליה.

על חבר החוליה ויסאם עבאסי נגזרו 26 מאסרי עולם מצטברים ועוד ארבעים שנות מאסר בחופף. 9 מאסרי עולם ו-40 שנות מאסר חופף נגזרו על מוחמד עודה ו-60 שנות מאסר נגזרו על חבר החוליה עלא א-דין עבאסי.

נציגת המדינה אמרה בפתח הדיון, כי מדובר בחוליית הטרור המסוכנת והנפשעת ביותר שהובאה לדין בישראל. עוד אמרה הנציגה כי יש למנוע מחבריה מגע עם החברה עד סוף ימיהם. באוקטובר התקיים דיון בפרקליטות בבקשת הורים שכולים לגזור על חברי החולייה עונש מוות.

ארבעת החברים בחולייה הם תושבי מזרח ירושלים, בעלי תעודות זהות כחולות. הם מואשמים ברצח, נסיון רצח וסיוע לאוייב בשעת מלחמה.התביעה מייחסת לארבעה שורת פיגועים רצחניים, בהם הפיגועים בקפה מומנט במארס, במועדון שפילד בראשל"צ במאי והפיגוע בקפטריה בהר הצופים ביולי.

החוליה נחשפה בסוף אוגוסט, בידי כוחות הביטחון, וחבריה הודו בחקירתם במעורבות בפיגועים המיוחסים להם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by