בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיים בריבוע: האם חנונים טובים במיטה? 

החיים בריבוע: האם חנונים טובים במיטה?

 
 
דנה פאר

ד' שכבה עם בחור לא-חנון וגילתה שאין בכלל מה להשוות. להלן 10 סיבות שהופכות את החנונים למאהבים האולטימטיביים של שנות האלפיים. כתבה שביעית בסדרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גבר-גבר, שהספיק להשכיב עשרות בחורות (אילוסטרציה: ASAP Images)
 גבר-גבר, שהספיק להשכיב עשרות בחורות (אילוסטרציה: ASAP Images)   
ד', חברה טובה שלי וחנונית בפני עצמה, החליטה לאחרונה לנטוש את סצנת הדייטינג החנונית, בה היא שורצת כבר שנים ארוכות, ולנסות משהו חדש. לכן מאד שמחתי כשסיפרה לי שהתחילה לצאת עם בחור לא חנון. ועוד איזה בחור: חכם, חמוד, נאה ביותר, איש שיחה מרתק, חוש הומור שקורע אותה מצחוק, עם עבודה מצויינת ואפילו ממשפחה טובה. אבל מה שהכי שימח את ד' זה שבניגוד לרוב החנונים שיצאה איתם עד כה, הבחור הזה הספיק להשכיב עשרות בחורות ולצבור המון ניסיון במיטה. "הוא היה כבר עם שלושים בחורות!" סיפרה לי ד' בהתפעלות, "הוא בטח ממש, ממש מעולה, ולי כבר נמאס לגאול בתולים".

בערך שבועיים אחרי שהתחילו לצאת, התקשרה והודיעה לי ביובש שזה נגמר. "מה קרה?!" הזדעקתי, ו-ד' ענתה בטון אדיש ש"הוא לא התאים לסטנדרטים שלי במיטה. מה זה לא התאים… לא התחיל אפילו לגרד אותם מלמטה". "מה כבר היה יכול להיות כל-כך נורא?" שאלתי. מצידו השני של הקו, ד' נאנחה. "מאיפה להתחיל? שבשביל הבחור הזה, 'פורפליי' היה לדחוף לי את המכנסיים למטה כמה שיותר מהר? שכשהוא ירד לי הוא התמקד בנקודה אחת בדיוק ולא זז משם? אבל הבחור באמת מצא חן בעיני, ואולי אפילו הייתי נותנת לו עוד צ'אנס, אלמלא משפט אחד ממנו שהקפיץ לי את כל הפיוזים – 'מותק', הוא אמר כשביקשתי שיירד לי לפני החדירה – 'אם נראה לך שאני כמו כל החנונים האלה שלך, שירדו לך כל פעם לפני הזיון – אז תשכחי מזה'."
 
 
"ומאז," סיכמה ד' בנחישות, "החלטתי שלמיטה אני נכנסת רק עם חנונים. נכון שבדרך כלל אין להם הרבה ניסיון, אבל עדיין לא יצא לי להיות עם חנון שהיה גרוע בסקס. משום מה, במיטה יש להם אינסוף סבלנות, רגישות לבת הזוג וידי זהב".

האם חנונים יותר טובים במיטה?

קודם כל חשוב לציין שהכתבה הזו, בניגוד לחלק מהכתבות הקודמות בסדרה, נכתבת בעיקר בקריצה ובבדיחות הדעת, אבל אתם יודעים איך אומרים? הרבה אמת נאמרת בצחוק. בתור אנתרופולוגית חנונים חשתי מחוייבות לצאת ולחקור את הנושא על בוריו, תחקיר שהעלה עשר סיבות בגינן ניתן לסווג את החנונים כמאהבים מצטיינים. מעתה אמרי: מאהב לטיני? פאסה. סטוץ עם מיני-סלב? לא מעניין. הנשיא קצב? אאוט! מאהב חנון? דפנטלי אין!
 

1. מח של מהנדסים

חנונים נוטים לחשוב כמו מהנדסים, גם במיטה. כך הם מהנדסים את דרכך לאורגזמה. כן כן, מה ששמעת. חנון לא יעשה בהכרח את המסלול הקבוע מצפון לדרום – הוא יטרח ויחקור ללא לאות את גופך, עד שיגלה בדיוק איזה אלגוריתם של צירופי מציצות, ליקוקים, ליטופים וחדירות מפיק ממך את צלילי ההנאה הרועמים ביותר. לאחר מכן הוא ידאג לשפר את הטכניקה ולשכלל אותה לכדי שלמות מוחלטת. ואל תתבלבלי, זה לא בגלל שהוא מעוניין לענג אותך כמה שיותר (ראי ערך "חשוב להם שתגמרי"); פשוט, לבחור יש מח של מהנדס והוא לא יכול אחרת.
 
 

2. לא מפחדים מגאדג'טים

משתמשים בגאדג'טים טוב יותר מכל אחד אחר (אילוסטרציה: ASAP Images)
 משתמשים בגאדג'טים טוב יותר מכל אחד אחר (אילוסטרציה: ASAP Images)   
ויברטור אל-חלד עם ראש מתכוונן שרוטט משלושה כיוונים בשבע מהירויות שונות? קטן על מי ששיחק על אטארי 5200 ונינטנדו לאורך כל הילדות שלו (וגם בשנות התיכון). לא רק שחנונים לא מפחדים מגאדג'טים; הם מתים עליהם, מעריכים את היתרונות שלהם, והכי חשוב – לומדים להשתמש בהם מהר יותר וטוב יותר מכל אחד אחר. נקודת המוצא היא שחנון עם אביזר אלקטרוני ביד מרגיש ממש כמו דג במים. לכן, בניגוד לגברים אחרים, השימוש בצעצועי מין בכלל לא מאיים על הגבריות השברירית שלו, ואפילו להיפך (ראי ערך "חשוב להם שתגמרי"). חוץ מזה, הוא תמיד יוכל לתקן לך את הוויברטור כשזה יתקלקל משימוש-יתר.
 

3. מעריכים את זה יותר

לרוב החנונים קשה להשיג סקס. החנון הממוצע נוטה להסתובב בחבורות שעל טהרת המין הגברי, אינו מתערה היטב בסצנת הפיק-אפ ברים התל-אביבית וממקד את מירב מאמציו באתרי הכרויות, שם הוא מעדיף בדרך כלל לכתוב דווקא לזאת שלא עושה רושם של שרמוטה, ובסוף הופך לידיד הכי טוב שלה בעוד שהיא מתחילה לצאת עם איזה ערס. בסופו של דבר, עד שכבר נופלת עליו מהשמים בחורה שרוצה להיכנס איתו למיטה, הוא כבר ידאג לתת לה סיבות טובות מאד להישאר שם איתו.
 

4. קשה לזעזע אותם

הצעות קינקיות מתקבלות בשמחה (אילוסטרציה: ASAP Images)
 הצעות קינקיות מתקבלות בשמחה (אילוסטרציה: ASAP Images)   
לא ברור בדיוק למה, אבל ממחקר* אמפירי** מעמיק*** מתקבל הרושם שקשה לזעזע חנונים במיטה. גם אם הם לא תמיד אלו שיוזמים אותן, הצעות חדשות וקינקיות לסדר היום מתקבלות כמעט תמיד בשמחה. מין אנאלי? למה לא. שלישיה? מגניב, אפילו אם משום מה את מתעקשת לצרף דווקא עוד גבר (?!). משחקי תפקידים? בכיף! (ראי ערך: "דארת' ויידר וחוצנית סקסית").

איתן, 26, חנון חובב סקס, טוען שהסיבה למתאם בין "חנונים" לבין "נכונות לסקס קינקי" נובעת מכך שחנונים הם פחות מקובעים על "הדרך הנכונה" לעשות דברים ולגבי איך שדברים "אמורים" להיות. לדברי איתן, "חנונים, בין אם זה בשל היותם שונים מהמקובל או בשל ההתעסקות שלהם עם אלפים/קוסמים/קלינגונים/מפתחי לינוקס צ'כיים, יותר פתוחים לקבל את האחר כפי שהוא, בלי דעות קדומות. ואולי גם", מוסיף איתן באנחה מסויימת, "כי עד שהם כבר הכניסו מישהי למיטה, הם לא יעזו לסכן את זה על ידי התנגדות לרעיון כלשהו".

* שאלנו שתי בחורות
** כן, הן באמת שכבו איתם
*** כן, יותר מפעם אחת במהלך השנה האחרונה!
 

5. יש להם סבלנות

החנון לא יעמוד לך עם סטופר (אילוסטרציה: ASAP Images)
 החנון לא יעמוד לך עם סטופר (אילוסטרציה: ASAP Images)   
חנונים אף פעם לא מלחיצים אותך במיטה. את בטח מכירה את המצב שבו בחור מתחיל לרדת לך, והוא עושה את זה טוב אבל עדיין לוקח לך זמן לגמור. ועוברות חמש דקות, ועשר דקות... ומתישהו, מתחיל להיות לך קצת לא נעים ממנו. אחרי הכל, זה לא שאת משלמת לו לפי שעה. אבל לחנונים יש סבלנות כמעט אינסופית, והם מקסימום ייקחו הפסקה קצרה כדי לתת לפה שלהם לנוח ויעברו זמנית לעבודת אצבעות (ראי ערך "אצבעות מהירות יותר"). אבל זה לא מפתיע. אחרי שסיגלת לעצמך את הסבלנות להגיע לשלב 70 ב-Space Invaders, להיפסל ולהתחיל מחדש – לרדת לבחורה 40 דקות ברצף זה ממש לא סיפור גדול.
 

6. פורנו, פורנו, פורנו

לשנים ארוכות של צפיה בפורנו, בהעדר בחורה בשר ודם בסביבה, יש היתרונות שלהן. איתן, אותו החנון שפירש לנו את סעיף הקינקיות, מסביר שבאופן כללי, אדם עם ראש פתוח יכול לנתב את הפורנו לשימושים מעשיים במיטה, תוך שהוא מאמץ רעיונות בתחומי המשחק המקדים, התנוחות, המיקומים והאביזרים (ראי ערך: "לא מפחדים מגאדג'טים"). בנוסף, לאור העובדה שהחנון הממוצע חמוש בכעשרים ג'יגה של פורנו, הוא תמיד יכיר את הסרטים הטובים ביותר ויוכל להמליץ לבת זוגו הממוזלת על סרט מתאים שישדרג את האווירה.
 

7. אצבעות מהירות יותר

שחקני תפקידים עם אצבעות מהירות (אילוסטרציה: ASAP Images)
 שחקני תפקידים עם אצבעות מהירות (אילוסטרציה: ASAP Images)   
לא רק אני יכולה להקליד את כל ה-ABC בשניה וחצי. יכולת הקלדה מהירה זו מיומנות שכל חנון אמיתי מסגל לעצמו בשלב מוקדם יחסית בחיים. אומנם קודש הקודשים שלנו בכלל אינו דומה למקלדת, אבל אצבעות זריזות שאינן מתעייפות זו תכונה חשובה מאין כמוה שם למטה. אז נכון שהשרירים שלו לא משתרגים והוא בחיים לא יצליח להוריד ערס במכות, אבל בינינו – מה באמת יותר חשוב?

8. דארת' ויידר וחוצנית סקסית

הסעיף הזה נכתב בהסתייגות מסויימת, שכן לא כל החנונים אוהבים משחקי תפקידים, ורבים מהם אף נרתעים מכך ומכנים את שחקני התפקידים "החנונים הגרועים האלה". עם זאת, קיימת קבוצה גדולה למדי שנמצאת עמוק בסצנה, ואיתם תוכלי לשחק משחקי תפקידים מיניים כאוות נפשך. מדובר באנשים שיודעים להעמיד פנים שהם בלשי משטרה, לוחמים אמיצים ופיראטים בין-גלאקטיים. את היכולות האלו קל מאד להמיר למשחקי "רופא וחולה", אפילו אם תאלצי מדי פעם להתפשר על כך שהרופא יישא על עצמו חרב לייזר ואוזניים של אֶלף.
 

9. חשוב להם שתגמרי

בואי נהיה כנים לרגע: הגבריות של רוב החנונים היא שברירית למדי. לא היו להם הרבה חברות, בחורות לא נמרחות עליהם במועדונים, ובשעות אחר הצהריים הם העדיפו לתכנת ב-Perl על פני ללכת מכות עם שאר ילדי השכונה. לכן, עבור החנון מהווה חדר המיטות נדבך חשוב להוכחת גבריותו. ואיך הוא יוצא כמה שיותר גבר? לפי מדד ההנאה שלך. ככל שתגמרי יותר פעמים וככל שהאורגזמות שלך יהיו יותר חזקות, כך ירגיש החנון שהוא גבר-גבר, לפחות בעינייך.
 

10. יש על מה לדבר איתם אחרי שהסקס נגמר

להסתפק בפחות מחנון? בחיים לא! (אילוסטרציה: ASAP Images)
 להסתפק בפחות מחנון? בחיים לא! (אילוסטרציה: ASAP Images)   
ידוע שהגבר הממוצע מרגיש אחרי סקס את אותה התחושה שהוא מרגיש אחרי שביצע רצח: "מה עשיתי? אני חייב לברוח, מהר!". לא כך החנון הממוצע. דיבורים זה תחום חזק אצלו. הוא סקרן, הוא אינטלגנטי, הוא רוצה לדבר ולחלוק, הוא מתעניין בך וברגשות שלך. אחרי מנוחה קצרצרה, הוא לעולם לא יתנגד לסבב ב' או ג' (ראי ערך: "מעריכים את זה יותר"), ובתור בונוס גם ידאג לתקן לך את המחשב לפני שיילך. עם נתונים כאלה, פלא שבחורה ששוכבת עם חנון מתקשה אחר-כך להסתפק בפחות מזה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by