בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוחמד המצוייר הופיע לפני חמישה חודשים בעיתון מצרי 
 
 קטעי העיתון אל-פאג`ר בבלוג. עם סימון לקטעים הרלוונטיים   
 
אסא וולפסון

בלוגר מצרי הכותב תחת השם "חופש למצרים" פירסם בבלוג שלו כי הקריקטורות שהציתו את זעמם של מוסלמים בכל העולם פורסמו לפני 5 חודשים. בעיתון מצרי. עורך העיתון המצרי: אינני מתנצל. אני גאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלוגר מצרי הכותב תחת השם "חופש למצרים", פירסם בבלוג שלו ביום רביעי האחרון מספר עובדות מעניינות מאוד. בקטע אותו כינה "אין יחס דני לעיתון המצרי", הוא פירסם תמונות המראות את הקריקטורות הדניות כאשר הן מופיעות בעיתון המצרי, אל פאג'ר, ב-17 באוקטובר 2005, כלומר לפני חמישה חודשים.

בעמוד הראשון של העיתון מופיעה בהקטנה, הקריקטורה של מוחמד עם טורבן הפצצה שלו עם הפנייה לעמוד 17 בו היא מופיעה בגודל מלא. הכיתוב בערבית מתחת להפנייה מודיע לקוראים: "דיווח מיוחד". הבלוגר המצרי מבקש להזכיר לקוראיו כי הדיווח המיוחד של אל-פאג'ר מגיע באמצע צום הרמדאן. בכל זאת, אף לא מילת מחאה אחת נשמעה במצרים או בכל מקום אחר בעולם הערבי, נגד דנמרק או נגד העיתון המצרי.

בהמשך, מספק הבלוגר את התמונות כפי שהם מופיעות בעמוד 17. כל ששת הקריקטורות שפורסמו בעיתון הדני מתנוססות זו לצד זו על גבי העמוד. שני העורכים המצרים, אומר "חופש למצרים", אחמד אבל מקסונד ויוסרה זהרן, הם מוסלמים. הם לא פוטרו ולא נעצרו, כפי שקרה לעמיתיהם הירדניים למקצוע.
 

עורך העיתון: המהומות הן צעד פוליטי

 
הבלוגר מסיים בהודעה כי ביום שני השבוע, העורך הראשי של אל-פאג'ר, עאדל חמודה, כתב מאמר בו הוא מבטא את הפתעתו על כי מלחמת החורמה שניטשת על הקריקטורות הדניות מתרחשת עכשיו ארבעה חודשים לאחר הפרסומים הרלוונטיים.

עאדל מציין את דעתו כי המדובר בצעד פוליטי המיועד להסתיר שחיתות שלטונית בעולם הערבי וכי הוא איננו מתנצל על פרסום הקריקטורות כפי שהתנצל העיתון הדני. הוא הודיע כי הוא גאה בכך שהעיתון שלו היה הראשון שפירסם את הקריקטורות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by