בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אפי איתם ניסה למנוע שירות בנו ברצועה 
 
 מתנתקת משפחתית מעזה. אפי איתם (לעמ)   
 
חדשות נענע

שר השיכון לשעבר, אפי איתם, הפעיל את קשריו בצבא כדי למנוע מבנו את הצורך לשרת ברצועה. איתם: בני משרת ביחידה קרבית אחרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת אפי איתם (מפד"ל) הפעיל את קשריו בצה"ל כדי למנוע את שירות בנו ברצועת עזה, מדווח הבוקר (שלישי) ידיעות אחרונות. איתם היה שר השיכון, והתפטר מתפקידו בממשלה במחאה על העברת תכנית ההתנתקות.

איתם הוא קצין בכיר במילואים, בדרגת תת אלוף. לפני כחודשיים, בעודו מכהן כשר השיכון, התקשר איתם לקצינים בכירים בצה"ל וביקש מהם להעביר את בנו, סגן עמיצור איתם, ליחידת האלפיניסטים שבגולן. איתם לא נימק את בקשתו. עמיצור איתם שירת אז כמ"מ בגדוד מילואים ברצועה. הקצינים הבכירים שעמם שוחח איתם, הפעילו לחצים כבדים להעברת בנו של איתם לתפקיד בגולן.

פנייתו של השר איתם נדחתה. לפני ימים ספורים הגיעה בקשה נוספת מצידו, ובצבא ראו אותה בחומרה. מקור בטחוני אמר על האירוע כי "הפנייה של תא"ל (מיל') איתם מעוררת תהיות רבות. מדובר במהלך נפסד של התערבותו של קצין בכיר ושר בממשלת ישראל בשיבוץ של בני משפחתו בצה"ל".

בתגובה על הפרסום, הודה איתם כי פנה בשיחה אישית למפקד זרוע היבשה, אך אמר כי "לומר שבני משתמט זו נבלה גסה. משפחת איתם מחנכת את בניה ובנותיה לשירות איכותי בצה"ל. כאשר אני, האבא, משמש דוגמה אישית ידועה". עוד טען איתם כי מדובר במזימה של גורמים פוליטיים מהשמאל "שראו את השרשרת האנושית ונדהמו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by