בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חקירה נוספת נגד משפחת שרון: עבירות מס 
 
 בלי בכי ובלי נהי. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ראש הממשלה ובנו חשודים כי בהעלמת מס בגובה של מליוני שקלים במהלך קמפיין הבחירות ב-1999; עמרי שרון חשוד בזיוף המחאות של "אננקס מחקרים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשויות המס בישראל ובארצות הברית פתחו לאחרונה בחקירה נוספת נגד משפחת משפחת שרון. על פי החשד, במהלך קמפיין הבחירות של שרון ב-1999 ביצעו שרון ובניו עבירות מס הקשורות בכספים שהועברו כתרומות ממקורות בארץ ובחו"ל. כך פורסם הערב בתוכנית "משעל חם" בערוץ 2.

החשדות נגד משפחת שרון מתמקדים באי תשלום מס הכנסה ומע''מ בהיקף של מיליוני שקלים ובדיווחים על רישומי הכנסות כוזבים. על פי החשד, למשפחת שרון הועברו כספים כתרומה מחו''ל, שגוייסו תוך שימוש במסמך שכלל הצהרות כוזבות.

כספי התרומות שהועברו למשפחת שרון, מאישים בארץ ובחו"ל, הועברו ככל הנראה, באמצעות חברות שסיפקו שירותים למערכת הבחירות של שרון ב-1999. על פי החשד, העברות אלה בוצעו זאת בניגוד לחוק הקובע כי על כספים שנתרמו לצרכים פוליטיים להיות רשומים, ולהפריש מס מלא.

מחקירת החשדות, בארץ ובארצות הברית, עולה גם חשד נוסף נגד ח"כ עומרי שרון, בנו של ראש הממשלה. על פי החשד, עמרי שרון ביצע תשלומים בהמחאות מזויפות של חברת "אננקס מחקרים", זאת למרות שאינו מורשה-חתימה בחברה.

בערוץ 2 הוצגה קלטת בה נראה עמרי שרון חותם לכאורה על צ'ק של חברת אננקס מחקרים, לזכותו של דוד ספקטור, שהיה באותו זמן יועץ אסטרטגי בקמפיין של שרון. בתגובה לדברים אמר עמרי שרון: "הנושא לא ראוי לתגובה. אני מציע שיתנו לרשויות החוק למלא את תפקידן כראוי".


"לאור המידע המצטבר על השחיתות של שרון ובניו, חייב ראש הממשלה להתפטר מייד ולא להפוך את ישראל למדינת עולם שלישי, שבה אין במשפחת השלטון כל מחוייבות לניקיון כפיים, אישי או ציבורי", כך אמרה היום ח"כ יולי תמיר, בעקבות פרסום הדבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by